Hologramowy Świat 4

Hologramowy Świat 4

smartmockups_lqnnflik

Rozdział Pierwszy | Transformacja ……… 8
Ja, Atom
Tabula Rasa
Kompromis
Nowy, Lepszy Człowiek

Hologramowe Vademecum ……………….. 23
Skąd Się Wziął Atom?

Rozdział Drugi | Ziemia ……………………… 32
Idealni
Widma
Ucieczka
Sąd
Śmierć Człowieka

Hologramowe Vademecum ……………….. 45
Dobro vs Zło

Rozdział Trzeci | Byt …………………………. 50
Drzewo.
Zagadka
Porwanie
Szkoła

Hologramowe Vademecum ………………. 65
Prekursorzy Filozofii i Antyczni Myśliciele
Filozofowie Średniowiecza oraz Wczesnej Nowożytności
Niemieccy Myśliciele i Krytycy Modernizmu
Filozofowie Empiryzmu i Nauki
Pionierzy Psychologii i Psychoanalizy

Rozdział Czwarty | Pierwszy Gen ……….. 90
Molekuły
Test
Dobro vs Zło
Przeciwności
Uwolnienie
Tajemica

Hologramowe Vademecum ……………… 112
Czy Jesteśmy Energią?

Czas na odkrywanie tajemnic życia na poziomie molekularnym!

W czwartej części Hologramowego Świata pt. Molekuły Nowej Ery będę podróżować przez mikroskopijny świat genetyki i chemii, aby stworzyć klucz do przyszłości ludzkości. Będziecie świadkami narodzin pierwszego genu w nowym układzie słonecznym, który da początek nowemu życiu. 

Gdzieś za horyzontem zdarzeń Sagittariusa A powstaje lepszy świat. Tworzony jest inny układ słoneczny i nowa Ziemia, które będą początkiem wspaniałego życia. Ma też powstać lepsza ludzkość, która zło zastąpi dobrem, a nienawiść miłością. 
 
Właśnie tworzy się pierwszy gen. Zostałam zamieniona w atomy węgla, aby go współtworzyć. Mam wykorzystać wiedzę i doświadczenie ludzkości, która nadal zamieszkuje starą Ziemię, aby uniknąć powtórzenia podobnych błędów.
 
Czy podołam zadaniu? Nie wiem.

Fabułę uzupełnia Vademecum. To część książki pisana w stylu dziennikarsko – encyklopedycznym, która przybliża czytelnikom świat atomów, aktualne teorie naukowe na temat powstania pierwszego genu i postaci wybitnych filozofów, bohaterów części fabularnej. Molekuły Nowej Ery, czwarta część Hologramowego Świata, przenosi czytelników w ekscytującą podróż przez mikroskopijny świat genetyki i chemii. Oferuje unikatowy wgląd w procesy tworzenia życia na poziomie molekularnym.

Przeczytaj wybrane fragmenty Molekuły Nowe Ery:

Odsłuchaj wybrane fragmenty książki Molekuły Nowej Ery:

Hologramowy Świat IV.
Molekuły Nowej Ery

21 Videos

Książki serii Hologramowy Świat:

Hologramowy Świat część I
Planeta Ziemia i Człowiek

Hologramowy Świat część II
Genetycznie Idealne Istoty

Hologramowy Świat część III
Energia Życia

Hologramowy Świat część IV
Molekuły Nowej Energii

.
Seria ‘Hologramowy Świat’ to wyjątkowa podróż po poszukiwaniu sensu życia, zagłębianiu się w aktualną wiedzę i teorie naukowe. Każda część serii to eksploracja tego, co wiemy o świecie i ludzkości w dobie XXI wieku, oferując czytelnikom nowe perspektywy na naszą egzystencję. Przez połączenie elementów science fiction z refleksją nad ludzką naturą, seria ta zaprasza do zanurzenia się w głębię naszego zrozumienia świata i wszechświata.
1.  “Planeta Ziemia i Człowiek” – pierwsza część serii wprowadza nas w interaktywny dialog z hologramowymi naukowcami, oferując wgląd w najnowsze odkrycia i teorie naukowe. To fascynujące połączenie nauki i wyobraźni otwiera serię, stawiając pytania o naturę rzeczywistości i naszego miejsca w niej.
2.  “Genetyczne Idealne Istoty” – druga część serii rzuca światło na mroczny świat genetycznie zmodyfikowanych istot. Eksploruje konsekwencje manipulacji genetycznej i etyczne dylematy, stawiając pytania o granice ludzkości i moralności w kontekście postępu naukowego.
3. “Energia Życia” – trzecia część, która zabiera czytelnika w podróż po świecie kwantowym. Łącząc naukę z elementami fantastycznymi, pozwala na głębsze zrozumienie zjawisk kwantowych. Vademecum dołączone do książki zapewnia dodatkowe wyjaśnienia i kontekst, ułatwiając czytelnikom docenienie złożoności opisywanej nauki.
Obecnie pracuję nad czwartą częścią serii, zatytułowaną “Molekuły Nowej Ery”. W tej części zabieram czytelników w podróż przez mikroskopijny świat genetyki i chemii, gdzie będziemy świadkami narodzin pierwszego genu w nowym układzie słonecznym.
 
Zapraszam Was do wspólnej wędrówki po tych nowych, nieodkrytych jeszcze obszarach nauki i wyobraźni, gdzie razem będziemy odkrywać tajemnice życia na poziomie molekularnym.
.